Nowość! B-AUTOMAT!

Nowość w naszej ofercie! Kurs prawa jazdy na kategorię B-AUTOMAT – automatyczna skrzynia biegów.

Kategoria A

Kursy już od 1799 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria B

Kursy już od 3499 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria C

Kursy już od 4799 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria C+E

Kursy już od 4799 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Aktualności

Szkoła Expert Logo

Zdaj razem z nami!


Doskonale wiemy, że w naszej okolicy funkcjonuje kilka szkół jazdy i zdajemy sobie sprawę, że możesz szukać odpowiedzi na pytanie odnośnie tego, dlaczego warto zaufać właśnie nam. Przedstawiamy Ci kilka informacji, które powinieneś znać zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej szkoły nauki jazdy. Nie zapominaj jednak o najważniejszym: nasi kursanci są dobrymi kierowcami, dzięki czemu doskonale radzą sobie na egzaminach na prawo jazdy!

Dołącz do naszego grona!

Szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie - przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy z kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D oraz T!
Jeśli szukasz szkoły nauki jazdy w Piekarach Śląskich która szkoli na wszystkie kategorie motocyklowe AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D T, oraz do tego szkolenie okresowe i kwalifikację wstępna dla kierowców zawodowych. Niezależnie od tego, czy kierowanie pojazdem Cię przeraża czy twierdzisz, że to formalność – nasza szkoła jazdy odpowiednio przygotuje każdego do egzaminu na prawo jazdy Piekary Śląskie. Dobrze wiemy, na co egzaminatorzy zwracają uwagę, ale też zdajemy sobie sprawę z błędów, jakie młodzi kierowcy robią na co dzień. Dzięki temu nauczymy Cię wszystkiego w sposób wykluczający złe nawyki i przygotowujący do pewnego poruszania się po mieście i poza nim, nawet w ciężkich, stresujących sytuacjach.

Szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie - priorytetem jest klient!

Priorytetem jest dla nas klient – przygotowanie go do egzaminu i sprawienie, by poczuł się pewnie na drodze. Wierzymy w indywidualne podejście, stąd też potrafimy dostosować się do każdego kursanta. Pomagamy przezwyciężyć lęki, radzić sobie w cięższych sytuacjach na drodze i opanować samo kierowanie pojazdami w wystarczającym stopniu, by swobodnie poruszać się po mieście i poza nim. Widząc osoby jeżdżące po polskich drogach od lat, a wciąż mające problem z odnalezieniem się na drodze, dostosowujemy program nauczania do każdego z osobna, by nie dopuścić do takich sytuacji wśród naszych kursantów.

Szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie - najlepsza kadra!

Nasza wyszkolona kadra składa się z profesjonalnych instruktorów szkolących kierowców od wielu lat. Ich rozległa wiedza, wyrozumiałość i cierpliwość potrafi zamienić nawet najbardziej przerażonego kursanta w odpowiedzialnego i pewnego siebie kierowcę. Po odbytym kursie zapewniamy, że nic nie zaskoczy Cię na drodze, a każdorazowe korzystanie z pojazdu będzie przebiegało w spokoju i bezpieczeństwie, sprawiając czystą przyjemność. W czasach, gdy bycie “zmotoryzowanym” jest tak ważne, najgorsze, co można sobie zrobić, to zlekceważyć naukę u podstaw.

Nie sposób przecenić zalet odpowiedniej kadry szkoleniowej, gdyż tylko taka może pomóc pokonać strach i nie zniechęcić do korzystania z pojazdów. To właśnie dzięki wysoce wykwalifikowanym instruktorom nasza szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie jest tak popularna wśród kursantów w każdym przedziale wiekowym – zarówno wśród osób, które niedawno ukończyły lub niebawem ukończą 18 rok życia, jak i starszych kursantów, którzy wcześniej nie czuli potrzeby lub nie mogli postarać się o prawo jazdy.

Szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie - odpowiednie pojazdy!

Oprócz doświadczonej kadry, gwarantujemy odpowiednie pojazdy dokładnie odzwierciedlające te używane podczas egzaminów. Dodatkowo, szkolenie teoretyczne i profesjonalnie realizowane jazdy zakończone są egzaminem wewnętrznym, który również przypomina egzamin państwowy. Dzięki temu nasi kursanci przygotowani są na każdą ewentualność i nic nie jest ich w stanie zaskoczyć – ani na egzaminie, ani przez następne lata na drodze.

Wybierając naszą szkołę jazdy w Piekarach Śląskich, masz pewność, że opanujesz sztukę jazdy do perfekcji. Możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami, których dumnie wypuściliśmy na Polskie drogi, nie martwiąc się, że sobie nie poradzą. Umiejętne podejście zapewnia najwyższą jakość świadczonych szkoleń. Nauka jazdy Piekary Śląskie nie tylko sprawi, że będziesz wprawnym kierowcą, ale też otworzy nowe ścieżki kariery. Nawet jeśli nie wiążesz swoje przyszłości z pracą za kierownicą, możliwość wymienienia prawa jazdy odpowiedniej kategorii w swoim CV jest wysoce cenione przez pracodawców.

Szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie - zrób prezent bliskim!

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś z rodziny, kto właśnie wchodzi w pełnoletniość? Najlepszych prezentem będzie taki, który przyda mu się na całe życie i znacznie ułatwi dorosłe życie. Trudno o lepszą i bardziej użyteczną niespodziankę dla takiej osoby. Szkoła jazdy Piekary Śląskie wychodzi na przeciw rodzinie szukającej tak pragmatycznego prezentu. W końcu dziś samochód ma niemal każdy i ciężko o wygodniejszą formę transportu. Sprawiamy, że jazda staje się drugą naturą kursanta, a im wcześniej się zaczyna, tym bardziej procentuje to na przyszłość.

Nie oznacza to oczywiście, że prawo jazdy staje się zbędne w późniejszych latach. Nie zawsze mamy możliwość czy czas, by podjąć się szkoleniu do egzaminu na prawo jazdy. Nic więc dziwnego, że przychodzą do nas kursanci znacznie starsi, którym udało się w końcu znaleźć czas i ułatwić sobie życie. Takie osoby są zwykle bardziej zdeterminowane i świadome użyteczności umiejętności prowadzenia pojazdów. Ważne, by nie odkładać tego w nieskończoność, bo komunikacja wszędzie nie dojedzie, a nikt nie chce nieustannie polegać na rodzinie i znajomych.

Szkoła nauki jazdy Piekary Śląskie - zdaj razem z nami!

Jeśli zależy Ci na kompetentnym instruktorze dbającym o potrzeby kursanta i chcesz być gotowy na wszystkie realne zagrożenia ruchu drogowego, nie kieruj się przypadkiem i zaufaj ekspertom. Jeśli zależy Ci na zdaniu egzaminu państwowego na prawo jazdy za pierwszym razem – nie zwlekaj. Nasza kadra jest gotowa uczynić z każdego świetnego kierowcę, który jazdę traktuje jako przyjemną formę transportu, a nie uciążliwą konieczność. Nie ma sensu oszczędzać na tak istotnej rzeczy jak nauka jazdy – rodzi to tylko frustrację, niechęć kierowania pojazdem i serię niezdanych (a przy tym jakże kosztownych) egzaminów. Zapraszamy do naszej szkoły jazdy – gwarantujemy sukces i odpowiednie przygotowanie. Poczuj się swobodnie na drodze!

Zobacz nasz spot reklamowy