Jak zapłacić za kurs prawa jazdy?

11 października 2021

Płatności za kursy prawa jazdy w naszym ośrodku można dokonać na trzy sposoby – bezpośrednio w jednym z naszych biur tj. Szkoła Nauki Jazdy EXPERT Tarnowskie Góry ul. Styczyńskiego 12 lub Radzionków ul. Męczenników Oświęcimia 38, za pomocą tradycyjnego przelewu lub poprzez nasz sklep internetowy (przelew natychmiastowy, blik).

Cenę kursu możesz rozbić na dowolną ilość rat, jedyne co wymagamy to aby połowa ceny kursu prawo jazdy Zabrze była opłacona do zakończenia części teoretycznej, a całość do zakończenia części praktycznej. Jeśli wybierasz opcję płatności przelewem, w tytule przelewu wpisz Imię i Nazwisko kursanta oraz kategorię prawa jazdy, jeśli jest to płatność ratalna dopisz którą ratę właśnie wpłacasz.

Nr konta bankowego do wpłat to:
22 1140 2004 0000 3702 7987 4888