Jak wygląda egzamin wewnętrzny praktyczny?

11 października 2021

Na koniec twojego kursu instruktor przeprowadzi egzamin wewnętrzny praktyczny. Zadania egzaminacyjne, czas trwania oraz kryteria oceny są takie same jak podczas egzaminu państwowego.

Przykładowe zdania egzaminacyjne realizowane na egzaminie wewnętrznym to:

  • Sprawdzenie stanu technicznego oraz przygotowanie do jazdy
  • Wykonanie zadań na placu manewrowym
  • Wykonanie zadań w ruchu drogowym

Po zakończonym egzaminie instruktor omówi z tobą błędy popełnione w trakcie egzaminu, a w przypadku gdyby się okazało że wynik egzaminu jest negatywny ustali z tobą dalszy plan szkolenia który będziesz mógł zrealizować w naszej szkole jazdy w Tarnowskich Górach, Radzionkowie, Piekarach Śląskich, w szkole jazdy Zabrze oraz Rudzie Śląskiej.