Jak wygląda egzamin w WORD na mieście?

11 października 2021

Po wykonaniu wszystkich zadań na placu manewrowym kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie części egzaminu w ruchu drogowym czyli na tzw. mieście. Egzaminator będzie w tej części egzaminu oceniał w szczególności:

  • Zachowanie wobec innych uczestników ruchu drogowego
  • Sposób wykonywania manewrów
  • Umiejętność oceny ryzyka na drodze
  • Respektowanie zasad techniki kierowania pojazdami
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Pamiętaj że podczas tej części egzaminu możesz popełnić dwa błędy oprócz błędów które stwarzają bezpośrednie zagrożenie w bezpieczeństwie ruchu drogowego, w takiej sytuacji egzamin zostanie zakończony z wynikiem negatywnym. Po zakończonym egzaminie, już w WORD egzaminator omówi z tobą wszystkie popełnione przez ciebie błędy.

Jeżeli jesteś zainteresowany kursem na prawo jazdy zapraszamy do naszej szkoły jazdy Tarnowskie Góry. Oraz do naszej nauki jazdy Zabrze na kursy prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T