Warsztaty dla instruktorów nauki jazdy

Szkoła Nauki Jazdy Tarnowskie Góry, Radzionków, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska - Warsztaty dla instruktorów nauki jazdy

Najbliższy termin:

03.11.2023 r. godzina 16.00

Zapraszamy na coroczne warsztaty dla instruktorów nauki jazdy, prowadzone w Tarnowskich Górach przy ulicy Styczyńskiego 10 (obok dworca autobusowego).

Zapisy w naszych biurach w Tarnowskich Górach oraz Radzionkowie w godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 17:00, pod numerem telefonu: 513 944 007 lub poprzez nasz formularz.

Warsztaty dla instruktorów / wykładowców nauki jazdy - 03.11.2023r. godzina 16.00

Śląsk, Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Radzionków, Piekary Śląskie, Lubliniec, Siewierz, Kalety, Częstochowa, Zawiercie, Chorzów.

Zgodnie z nowelizacją Ustawy o Kierujących Pojazdami każdy instruktor nauki jazdy lub wykładowca jest zobowiązany do corocznego uczestniczenia w trzydniowych warsztatach doskonalenia zawodowego, prowadzonych przez ośrodek, który posiada akredytację potocznie nazywaną „Super OSK”. Tylko biorąc udział w organizowanych przez nas warsztatach masz pewność, że zajęcia będą prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami według najwyższych standardów nauczania. Zapewniamy możliwość korzystania z odpowiednio przygotowanej infrastruktury oraz pomocy dydaktycznych.

Zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki której udoskonalisz posiadane umiejętności oraz wiedzę instruktora nauki jazdy. Podniesienie kwalifikacji przełoży się znacząco na satysfakcję kursantów biorących udział w prowadzonych przez Ciebie szkoleniach, a po zakończeniu kursu dla instruktorów nauki jazdy otrzymasz zaświadczenie zgodne ze wzorem określonym w przepisach.

Dokument o odbyciu szkolenia musisz dostarczyć do 7 stycznia każdego roku staroście, który wydał uprawnienia instruktora nauki jazdy. Dodatkowo warsztaty dla instruktorów prowadzimy w dogodnych terminach, a dla Ośrodków Szkolenia Kierowców, które będą zgłaszały grupy instruktorów przewidujemy możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

W atrakcyjnej cenie weźmiesz udział warsztatach których program (zgodnie z Rozporządzenie MTBiGM z dnia 13 lipca 2012 roku w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców – Dz.U. 2012 poz. 1019) zawiera następujące zajęcia:

I. Część teoretyczna

A. Uzupełnienie wiedzy w zakresie następujących tematów:
  1. Psychologia – 1 godz.
  2. Metodyka nauczania – 1 godz.
  3. Prawo o ruchu drogowym – 1 godz.
  4. Technika kierowania pojazdem i obsługa pojazdu – 1 godz.
  5. Bezpieczeństwo ruchu drogowego – 1 godz.
  6. Zasady prowadzenia ośrodka szkolenia – 1 godz.

B. Omówienie najczęstszych błędów popełnianych przez instruktorów podczas prowadzenia szkolenia kandydatów na kierowców – 2 godz.

C. Omówienie najczęstszych błędów popełnianych przez kandydatów na kierowców podczas egzaminu państwowego – 2 godz.

Zajęcia praktyczne:

A. Przeprowadzenie, pod nadzorem instruktora prowadzącego warsztaty, części praktycznej szkolenia dla kandydatów na kierowców przeprowadzanej na placu manewrowym (uczestnicy warsztatów występują w charakterze kandydatów na kierowców) – 1 godz.

B. Przeprowadzenie, pod nadzorem instruktora prowadzącego warsztaty, części praktycznej szkolenia dla kandydatów na kierowców przeprowadzonej w ruchu drogowym (uczestnicy warsztatów występują w charakterze kandydatów na kierowców) – 1 godz.

C. Ocena sposobu przeprowadzania szkolenia kandydatów na kierowców przez instruktora prowadzącego warsztaty oraz wspólne omówienie błędów popełnianych przez instruktorów – 2 godz.

Każdą opłatę należy uiszczać w najbliższym oddziale naszej firmy:

Szkoła Jazdy Expert
42-600 Tarnowskie Góry