Nowość! B-AUTOMAT!

Nowość w naszej ofercie! Kurs prawa jazdy na kategorię B-AUTOMAT – automatyczna skrzynia biegów.

Kategoria A

Kursy już od 900 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria B

Kursy już od 2389 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria C

Kursy już od 3500 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Kategoria C+E

Kursy już od 3500 zł! Zapisz się online lub kup kurs bezpośrednio w naszym sklepie interenetowym.

Aktualności

Jak wybrać dobrą szkołę jazdy?

Jak wybrać dobrą szkołę jazdy?

Prawo jazdy to coraz bardziej porządana kwalifikacja na rynku pracy oraz ogromne ułatwienie w życiu codziennym, ponieważ o wiele wygodniej jest przemieszczać się własnym samochodem w miejsca do których potrzebujemy dotrzeć niż poruszać się komunikacją miejską i...

czytaj dalej
Czy rozwiązywanie testów może zastąpić naukę przepisów?

Czy rozwiązywanie testów może zastąpić naukę przepisów?

Wielu kursantów w trakcie nauki teorii na kursie prawa jazdy głównie rozwiązuje testy próbując tym samym wyuczyć się pytań na pamięć. Jest to jednak metoda która po pierwsze słabo przygotowuje do zdania egzaminu teoretycznego, a po drugie utrudni nam naukę części...

czytaj dalej
Światowy Dzień Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Ofiar Wypadków Drogowych

Jak co roku w trzeci weekend listopada obchodzony będzie Światowy Dzień Ofiar Wypadków Drogowych. W Polsce uroczystości rok rocznie odbywają się w Zabawie k. Tarnowa w której znajduje się stowarzyszenie „Przejście” pomagające ofiarom wypadków drogowych i ich rodzinom...

czytaj dalej
Szkoła Expert Logo

Zdaj razem z nami!


Doskonale wiemy, że w naszej okolicy funkcjonuje kilka szkół jazdy i zdajemy sobie sprawę, że możesz szukać odpowiedzi na pytanie odnośnie tego, dlaczego warto zaufać właśnie nam. Przedstawiamy Ci kilka informacji, które powinieneś znać zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej szkoły nauki jazdy. Nie zapominaj jednak o najważniejszym: nasi kursanci są dobrymi kierowcami, dzięki czemu doskonale radzą sobie na egzaminach na prawo jazdy!

Dołącz do naszego grona!

Szkoła nauki jazdy Zabrze - Szkoła Expert - Twój najlepszy wybór!

Szukasz idealnej szkoły jazdy, która spełni Twoje wszystkie wymagania? Poszukujesz zaufanych, skutecznych i wyrozumiałych instruktorów, sprawnych technicznie aut, dostępu do placu manewrowego i przystępnej ceny? Dobrze trafiłeś. Szkoła jazdy Zabrze to najlepszy możliwy wybór w regionie! Nasz ośrodek szkolenia kierowców profesjonalnie przygotowuje osoby, które chcą zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Sprawdź naszą ofertę oraz opinie kursantów i zdecyduj czy powierzysz właśnie nam swoją edukację.

Gwarantujemy pełny sukces i naukę w miłej atmosferze!

Szkoła nauki jazdy Zabrze - dlaczego powinieneś wybrać nas?

Po pierwsze – jakość wykonywanych usług jest priorytetem w naszej szkole jazdy. Dajemy Ci gwarancję zadowolenia i sukcesu na egzaminie państwowym. W naszej kadrze znajdziesz samych ekspertów, którzy pomogą Ci we wszystkim i nauczą perfekcyjnej jazdy od podstaw. Będziesz jeździć pojazdami, które całkowicie odpowiadają tym, które spotkasz na egzaminie. Nic Cię nie zaskoczy, a Twoje umiejętności będą na najwyższym poziomie. Nauka jazdy Zabrze to przede wszystkim ośrodek szkolenia kierowców, którzy będą potrafili jeździć bezpiecznie.

Po drugie – wyszkolona, wykwalifikowana kadra, która składa się z samych ekspertów, którzy szkolą kierowców od wielu lat. Z naszymi instruktorami twoje prawo jazdy Zabrze to pewny sukces. Oprócz umiejętności i wysokiego poziomu znajomości wszelkich zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego czy zadaniami egzaminacyjnymi, nasi instruktorzy mają w sobie pełno pasji do wykonywanego zawodu. Dzięki temu nasza szkoła jazdy posiada wysoką jakość kształcenia, ponieważ nauka jazdy z taką kadrą jest czystą przyjemnością. Cechuje ich wyrozumiałość, cierpliwość, wysoka tolerancja i duże umiejętności przekazywania wiedzy. Z naszymi instruktorami nauka jazdy będzie przebiegała spokojnie i przyjemnie, co również może przełożyć się na zdanie egzaminu za pierwszym razem.

Po trzecie – plac manewrowy. Szkoła jazdy Expert oferuje swoim kursantom idealny plac manewrowy, który pozwala na ćwiczenie zadań egzaminacyjnych w dokładnie takiej samej formie jak na egzaminie państwowym. Nie każda nauka jazdy Zabrze posiada tak dobre warunki ćwiczeniowe. Zadbaliśmy o tym, żeby w naszej szkole jazdy zapewnić najbardziej optymalne warunki opanowania wszystkich manewrów na placu. Z nami masz pewność, że nic Cię nie zaskoczy, a wszystkie czynności opanujesz do perfekcji.

Po czwarte – rzesza zadowolonych kursantów. Zabrze zostało opanowane przez wspaniałych kierowców, których najważniejszych umiejętności nauczyła nasza szkoła jazdy. Jesteśmy dumni z tego, że szkoła nauki jazdy Expert wypuściła na polskie drogi tak wielu dobrych kierowców. Ich sukcesy są miarą naszej wydajności. Dziękujemy im za to, że nam zaufali, a oni nam, za idealne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy Zabrze.

Szkoła nauki jazdy Zabrze - co możemy Ci zaoferować?

Nasza szkoła jazdy to przede wszystkim gwarancja sukcesu. Oferujemy kursy na prawo jazdy Zabrze kategorii A, kategorii B oraz warsztaty dla instruktorów lub wykładowców. Naukę teorii możesz wykonać w formie e-learningu, zarówno podczas kursu na kategorię A jak i B. Jest to ogromna wygoda dla osób, które nie maja czasu na wielogodzinne przesiadywanie w szkole jazdy. Cały kurs możesz odbyć w wygodnym, domowym fotelu, w wybranych przez siebie godzinach i dniach. Nie każdy ośrodek szkolenia kierowców pozwala na tak wygodne przygotowanie do egzaminu. Dlatego tak wielu kursantów decyduje, że nauka jazdy Zabrze będzie najodpowiedniejszym wyborem. Nie musisz przesiadywać dodatkowych godzin w szkole jazdy, gdyż wystarczy tylko dostęp do komputera i wolny czas, żeby móc korzystać z platformy do nauki online.

W ramach kategorii A wśród oferowanych przez nas kursów znajdują się: kategoria AM (skuter – motorower, czterokołowiec lekki), kategoria A1 (motocykl do 125cm3), kategoria A2 (motocykl do mocy 35kW), kategoria A2 (motocykl). W ramach kategorii B oferujemy: kurs podstawowy, kurs indywidualny oraz kurs express na kategorię B. Dobierz odpowiedni rodzaj dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy instruktor nauki jazdy oraz wykładowcy zobowiązani są do uczestniczenia raz do roku w warsztatach, mających na celu doskonalenie ich umiejętności zawodowych. Szkoła jazdy Zabrze organizuje warsztaty, które prowadzone są zgodnie z przepisami i w myśl najwyższych standardów nauczania. Nasza wykwalifikowana kadra udoskonali Twoje umiejętności, dzięki zajęciom praktycznym i teoretycznym. W naszej szkole jazdy z pewnością przygotujemy kursantów do zdania egzaminu za pierwszym razem. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych warsztatach!

Szkoła nauki jazdy Zabrze - czyli jak rozpoznać dobrą szkołę jazdy?

Prawo jazdy Zabrze bardzo ułatwia życie i otwiera wiele nowych dróg i możliwości, szczególnie na rynku pracy. Nie zostawiaj swojej nauki przypadkowi – powierz swoje szkolenie profesjonalistom. W naszej szkole jazy doskonale wiemy, że dobry instruktor będzie potrafił odpowiednio podejść do każdego kursanta i jest świadomy, że każdy człowiek jest inny. Potrafi dostosować szkolenie do indywidualnej jednostki, sprawiając, że każdy klient czuje się u nas komfortowo, bezpiecznie wiedząc, że w szkole jazdy jest traktowany z szacunkiem. Nasi instruktorzy, których zatrudniamy w naszej szkole jazdy, mają ogromną wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, a podczas praktyki, potrafią te przepisy dopasować do realnych sytuacji spotykających kursanta na drodze. Dodatkowo z nami nauka jazdy nastawiona jest na doskonalenie jej dzięki technikom takim jak jazda ekonomiczna. Instruktorzy zawsze akcentują zadania egzaminacyjne, uczą jazdy po trasach egzaminacyjnych oraz są zawsze spokojni i wyrozumiali. Ośrodek szkolenia kierowców Zabrze może pochwalić się więc genialną kadrą instruktorów, dzięki którym mnóstwo kursantów zdało egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

Gwarantujemy, że dzięki nam zdasz prawo jazdy Zabrze bez stresu. Żadna sytuacja nie będzie Ci obca, nic Cię nie zaskoczy i nikt nie podważy Twoich umiejętności. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów. Nie zostawiaj swojego prawa jazdy przypadkowi i zobacz, co nasza szkoła jazdy ma do zaoferowania swoim kursantom.

Szkoła nauki jazdy Zabrze - co możemy Ci zaoferować?

Nasza szkoła jazdy to przede wszystkim gwarancja sukcesu. Oferujemy kursy na prawo jazdy Zabrze kategorii A, kategorii B oraz warsztaty dla instruktorów lub wykładowców. Naukę teorii możesz wykonać w formie e-learningu, zarówno podczas kursu na kategorię A jak i B. Jest to ogromna wygoda dla osób, które nie maja czasu na wielogodzinne przesiadywanie w szkole jazdy. Cały kurs możesz odbyć w wygodnym, domowym fotelu, w wybranych przez siebie godzinach i dniach. Nie każdy ośrodek szkolenia kierowców pozwala na tak wygodne przygotowanie do egzaminu. Dlatego tak wielu kursantów decyduje, że nauka jazdy Zabrze będzie najodpowiedniejszym wyborem. Nie musisz przesiadywać dodatkowych godzin w szkole jazdy, gdyż wystarczy tylko dostęp do komputera i wolny czas, żeby móc korzystać z platformy do nauki online.

W ramach kategorii A wśród oferowanych przez nas kursów znajdują się: kategoria AM (skuter – motorower, czterokołowiec lekki), kategoria A1 (motocykl do 125cm3), kategoria A2 (motocykl do mocy 35kW), kategoria A2 (motocykl). W ramach kategorii B oferujemy: kurs podstawowy, kurs indywidualny oraz kurs express na kategorię B. Dobierz odpowiedni rodzaj dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy instruktor nauki jazdy oraz wykładowcy zobowiązani są do uczestniczenia raz do roku w warsztatach, mających na celu doskonalenie ich umiejętności zawodowych. Szkoła jazdy Zabrze organizuje warsztaty, które prowadzone są zgodnie z przepisami i w myśl najwyższych standardów nauczania. Nasza wykwalifikowana kadra udoskonali Twoje umiejętności, dzięki zajęciom praktycznym i teoretycznym. W naszej szkole jazdy z pewnością przygotujemy kursantów do zdania egzaminu za pierwszym razem. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych warsztatach!

Zobacz nasz spot reklamowy